CASCO CAC38602AS Klímakompresszor SD7H15, 24V, PAG 46, R134a
- Gyártó korlátozás: SANDEN
- Kompresszor-azonosító: SD7H15
- Kompresszor olaj: PAG 46
- Olajfeltöltési mennyiség [ml]: 175
- Szíjtárcsa-Ø [mm]: 132
- Bordák száma: 2
- hűtőfolyadék: R134a
- Feszültség [V]: 24
- Szíjtárcsák: ékszíjtárcsához
- Tömeg [g]: 7300
- rögzítő furatok száma: 8
- Csatlakozás technika: Rotolock H
- Bal- / jobbkormányos: bal- / jobbkormányoshoz
- Rögzítési mód: Rögzítés fülekkel
- Gyártó: UNIVERSAL
- Cikkszám: CAC38602AS
- A mi árunk: 162766,00 HUF
- Gyártó: CASCO
- cikkszám EAN: 8058642639050
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: CASCO Klímakompresszor CAC38602AS?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
CASCO CAC38602AS: népszerű cikkek
Szeretne többet tudni a CASCO Klíma kompresszor termékről?
Olvassa el Klímakompresszor CAC38602AS termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 45000 HUF-t, 3150,00 HUF Ft kiszállítás díj. 45000 HUF ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.
Utoljára megtekintett termékek

vagy a nagyméretű árucikkek szállítási díját nem tartalmazza