Kérjük, válassza ki amegfelelő járművet, hogy ellenőrizhessük a megfelelőséget
GLASER D31186-00 Tömítéskészlet, hengerfej Szelepszártömítéssel
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info: Szelepszártömítéssel
- Cikkszám: D31186-00
- A mi árunk: 26 407 Ft
- Gyártó: GLASER
- cikkszám EAN: 8429020005710
- TECDOC motorszám: Ez a jellemző az autómodelltől függ.
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Az OE referencia szám(ok) kompatibilisek az eredeti alkatrészek számával:
Teljesen egyenértékű helyettesítő termékek
Tömítéskészlet, hengerfej GLASER D31186-00 kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
| Autómodellek | Opel Astra G; Opel Astra G Kombi; Opel Astra G Sedan; Opel Vectra B; Opel Astra F CC; Opel Astra F; Opel Astra F Kombi; Opel Corsa A CC; Opel Kadett E CC; Opel Vectra A; Opel Vectra B Kombi; Opel Vectra B CC; Astra F Classic Sedan (T92); Opel Vectra A CС; Kadett E Sedan (T85); Opel Astra F Cabrio; Opel Ascona C; Opel Kadett E Cabrio; Astra G T98; Astra F Classic CC (T92) |
| Motorok | 1.6 LPG; 1.6; 1.6 i; 1.6 GSI; 1.6 i Cat; 1.6 Dualfuel |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 71-88 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 52-65 kW |
| Gyártási év | 1986-2005 |
| Gyártói cikkszám | D31186-00 |
| OE alkatrészszám(ok) | 16 06 689, 642 527 (8x) |
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: GLASER Tömítéskészlet, hengerfej D31186-00?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
Szeretne többet tudni a GLASER Tömítéskészlet, hengerfej termékről?
Olvassa el Tömítéskészlet, hengerfej D3118600 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 43 000 Ft-t, 3150 Ft kiszállítás díj. 43 000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.
Utoljára megtekintett termékek
FA1 214-950 Tartó, hangtompító
Fém
STARK SKLS-0140511 Lambdaszonda
M18x1,5, fűtött, D-alakú
RIDEX 692D0008 Gyújtáselosztó fedél
Be-/kimenetek száma: 7
- Opel Astra G Tömítéskészlet hengerfej
- Opel Astra G Kombi Tömítéskészlet hengerfej
- Opel Astra G Sedan Tömítéskészlet hengerfej
- Opel Vectra B Tömítéskészlet hengerfej
- Opel Astra F CC Tömítéskészlet hengerfej
- Opel Astra F Tömítéskészlet hengerfej
- OPEL ASTRA Tömítéskészlet hengerfej
- OPEL VECTRA Tömítéskészlet hengerfej