RING RBC500 Bikakábel túlfeszültség-védelemmel, 600A
- Anyag: Réz
- Járműtípus: Személyautók
- Kábel keresztmetszet [mm²]: 50
- a következő motortípushoz alkalmas: Dízel, Otto
- Áramerősségig [A]: 600
- Hosszúság [m]: 5
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: túlfeszültség-védelemmel
- Cikkszám: RBC500
- A mi árunk: 56 198 Ft
- Gyártó: RING
- A gyártó termékkategóriája RING Bikakábel
- cikkszám EAN: 5011274051082
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: RING Bikakábel RBC500?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Szeretne többet tudni a RING Bikázó kábel termékről?
Olvassa el Bikakábel RBC500 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 41 000 Ft-t, 3150 Ft kiszállítás díj. 41 000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.