Kérjük, válassza ki amegfelelő járművet, hogy ellenőrizhessük a megfelelőséget
OPTIMAL F8-7575 Támcsapágy, gólyaláb VOLKSWAGEN MULTIVAN, TRANSPORTER Első tengely bal, Első tengely jobb, csapággyal, golyóscsapággyal
- Beépítési oldal: Első tengely bal, Első tengely jobb
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: csapággyal, golyóscsapággyal
- Cikkszám: F8-7575
- Gyártó: OPTIMAL
- cikkszám EAN: 4031185333184
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Az OE referencia szám(ok) kompatibilisek az eredeti alkatrészek számával:
Teljesen egyenértékű helyettesítő termékek
RIDEX 1180S0240 Támcsapágy, gólyaláb
Első tengely kétoldali, golyóscsapággyal
FEBI BILSTEIN 33391 Támcsapágy, gólyaláb
elsőtengely, golyóscsapággyal, Gumi
SACHS 802 455 Javítókészlet, gólyaláb támasztó csapágy
Első tengely bal, Első tengely jobb
Támcsapágy, gólyaláb Utasítás/Útmutató lépésről lépésre javítása és cseréje
Támcsapágy, gólyaláb OPTIMAL F8-7575 kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
| Autómodellek | VW T5 Van; VW T5 Transporter; VW Multivan T5; VW T5 Platós teherautó |
| Motorok | 2.0 TSI; 2.0 BiTDI 4motion; 2.0 BiTDI; 2.0 TDI 4motion; 2.0 TDI; 2.0 TSI 4motion; 1.9 TDI; VR6 3.2 4motion; 2.5 TDI 4motion; VR6 3.2; 2.0; 2.5 TDI; 2.5 TDi; 3.2 V6 4motion |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 84-235 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 62-173 kW |
| Gyártási év | 2003-2015 |
| Gyártói cikkszám | F8-7575 |
| OE alkatrészszám(ok) | 7E0 412 331, 7E0 412 249, 7H0 412 249 A |
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: OPTIMAL Támcsapágy, gólyaláb F8-7575?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
Szeretne többet tudni a OPTIMAL Támcsapágy, gólyaláb termékről?
Olvassa el Támcsapágy, gólyaláb F87575 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 43000 Ft-t, 3150,00 Ft Ft kiszállítás díj. 43000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.