Kérjük, válassza ki amegfelelő járművet, hogy ellenőrizhessük a megfelelőséget
Magnum Technology A7A014MT Támcsapágy, gólyaláb AUDI A5, A4, Q5 elsőtengely, csapágy nélkül
-
Beépítési oldal:
elsőtengely
- Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: csapágy nélkül
- Cikkszám: A7A014MT
- Gyártó: Magnum Technology
- cikkszám EAN: 2011006379284
- Futómű: Ez a jellemző az autómodelltől függ.
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Az OE referencia szám(ok) kompatibilisek az eredeti alkatrészek számával:
Támcsapágy, gólyaláb Magnum Technology A7A014MT kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
| Autómodellek | Audi A4 B8 Avant; Audi Q5 8r; Audi A4 B8; Audi A5 8ta; Audi A5 B8; Audi A5 B8 Cabrio |
| Motorok | 3.0 TDI quattro; 2.0 TFSI flexible fuel quattro; 2.0 TFSI flexible fuel; 2.0 TDI quattro; 3.2 FSI; 2.0 TDI; 2.7 TDI; S4 quattro; 1.8 TFSI quattro; 2.0 TFSI quattro; 2.0 TFSI; 1.8 TFSI; 3.2 FSI quattro; S5 quattro |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 120-354 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 88-260 kW |
| Gyártási év | 2007-2017 |
| Gyártói cikkszám | A7A014MT |
| OE alkatrészszám(ok) | 8K0 412 377 D, 8K0 412 377 B, 8R0412392A |
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: Magnum Technology Támcsapágy, gólyaláb A7A014MT?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
Szeretne többet tudni a Magnum Technology Támcsapágy, gólyaláb termékről?
Olvassa el Támcsapágy, gólyaláb A7A014MT termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 43000 Ft-t, 3150,00 Ft Ft kiszállítás díj. 43000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.
Utoljára megtekintett termékek
Dr!ve+ DBD1571 Féktárcsa
elsőtengely, 260x22mm, 4, Szellőztetett
STARK SKOP-0980178 Olajteknő
olajszint szenzor furattal