KS TOOLS 700.1208 Hosszabbító, lehúzó csiga
- Tömeg [g]: 130
- Teljes hossz [mm]: 35,0
- Cikkszám: 700.1208
- A mi árunk: 6799,00 Ft
- Gyártó: KS TOOLS
- cikkszám EAN: 4042146155387
- Állapot: új
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: KS TOOLS Hosszabbító, lehúzó csiga 700.1208?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
Szeretne többet tudni a KS TOOLS Hosszabbító, lehúzó csiga termékről?
Olvassa el Hosszabbító, lehúzó csiga 7001208 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 43000 Ft-t, 3150,00 Ft Ft kiszállítás díj. 43000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.
Utoljára megtekintett termékek
vagy a nagyméretű árucikkek szállítási díját nem tartalmazza
RIDEX 82B0569 Féktárcsa
elsőtengely, 300x25mm, 5/9x114,3, Szellőztetett, Öntöttvas