Kérjük, válassza ki amegfelelő járművet, hogy ellenőrizhessük a megfelelőséget
GSP 517768 Ütköző, rugózás Első tengely bal, Első tengely jobb, alul, kívül
- Beépítési oldal: Első tengely bal, Első tengely jobb, alul, kívül
- Cikkszám: 517768
- Gyártó: GSP
- cikkszám EAN: 2237398677260
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Az OE referencia szám(ok) kompatibilisek az eredeti alkatrészek számával:
Teljesen egyenértékű helyettesítő termékek
FEBEST NAB-281 Csapágy, tengelytest
elsőtengely lenn, alul
Ütköző, rugózás GSP 517768 kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
| Autómodellek | Nissan Qashqai j10; Nissan Juke f15; Nissan X-Trail T32; Nissan t31; Renault Koleos 1; Nissan Pulsar c13; NV200 / Evalia Busz (M20); Nissan NV200 Van; Leaf I (ZE0) |
| Motorok | 1.5 dCi; 2.0 dCi Allrad; 2.0 dCi; 1.6; 1.6 dCi Allrad; 2.0 Allrad; 2.0; 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4; 1.6 DIG-T NISMO RS; 1.6 DIG-T NISMO; 1.6 DIG-T NISMO 4x4; 1.6 DIG-T; 1.6 DIG-T 4x4; 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i; 1.6 dCi; 2.0 4x4; 2.0 FWD; 2.5 4x4; 2.5; 2.0 dCi 4x4; e-NV; Electric |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 94-218 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 69-160 kW |
| Gyártási év | 2006-2025 |
| Gyártói cikkszám | GRM17768 |
| OE alkatrészszám(ok) | 54464CY00B |
Ütköző, rugózás GSP 517768 : Vélemények és értékelés
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: GSP Ütköző, rugózás 517768?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
Szeretne többet tudni a GSP Ütköző, rugózás termékről?
Olvassa el Ütköző, rugózás 517768 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 43000 Ft-t, 3150,00 Ft Ft kiszállítás díj. 43000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.
Utoljára megtekintett termékek
- Nissan Qashqai j10 Porvédő készlet, lengéscsillapító
- Nissan Juke f15 Porvédő készlet, lengéscsillapító
- Nissan X-Trail T32 Porvédő készlet, lengéscsillapító
- Nissan t31 Porvédő készlet, lengéscsillapító
- Renault Koleos 1 Porvédő készlet, lengéscsillapító
- Nissan Pulsar c13 Porvédő készlet, lengéscsillapító
- NISSAN QASHQAI Porvédő készlet, lengéscsillapító
- NISSAN JUKE Porvédő készlet, lengéscsillapító
- NISSAN X-TRAIL Porvédő készlet, lengéscsillapító
- RENAULT KOLEOS Porvédő készlet, lengéscsillapító