ENGITECH ENT120247 Csőkapcsoló
- Cikkszám: ENT120247
- Gyártó: ENGITECH
- cikkszám EAN: 2268891202470
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: ENGITECH Csőkapcsoló ENT120247?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
Szeretne többet tudni a ENGITECH Csőkapcsoló termékről?
Olvassa el Csőkapcsoló ENT120247 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 42000 Ft-t, 3150,00 Ft Ft kiszállítás díj. 42000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.
Utoljára megtekintett termékek
NRF 32584 Klímakompresszor
6SEU16C, 12V, PAG 46, PAG kompresszorolajjal, tömítőgyűrűvel
TOPRAN 639 183 001 AGR-szelep
elektromos, tömítésekkel
vagy a nagyméretű árucikkek szállítási díját nem tartalmazza