Kérjük, válassza ki amegfelelő járművet, hogy ellenőrizhessük a megfelelőséget
DYS 37-03160 Csapágyazás, kormány FORD FOCUS elsőtengely, kívül, Gumi, Gumifém csapágy, keresztlengőkarhoz
- Beépítési oldal: elsőtengely, kívül
- Csapágyazás típusa: Gumifém csapágy
- Kormány típus: keresztlengőkarhoz
- Anyag: Gumi
- Magasság: 65
- Tömeg [kg]: 0,51
- Cikkszám: 37-03160
- Gyártó: DYS
- cikkszám EAN: 8443522987381
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Az OE referencia szám(ok) kompatibilisek az eredeti alkatrészek számával:
Csapágyazás, kormány DYS 37-03160 kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
| Autómodellek | Ford Focus IV HN; Ford Focus 4 Turnier; Focus Mk4 Sedan (HM) |
| Motorok | 1.0 EcoBoost mHEV Flex; 1.5 EcoBlue; 1.0 EcoBoost mHEV Active; 1.0 EcoBoost mHEV; 2.3 ST EcoBoost; 2.0 ST EcoBlue; 1.5 Ti-VCT; 1.5 EcoBoost; 2.0 EcoBlue; 1.0 EcoBoost |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 85-280 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 63-206 kW |
| Gyártási év | 2018-2026 |
| Gyártói cikkszám | IRD: 87-15739 |
| OE alkatrészszám(ok) | 2216265*, 2216267*, JX613A423CEB*, JX613A424CEB* |
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: DYS Csapágyazás, kormány 37-03160?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Szeretne többet tudni a DYS Csapágyazás, kormány termékről?
Olvassa el Csapágyazás, kormány 3703160 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
Utoljára megtekintett termékek
SKF 22087 Fékbetét készlet, tárcsafék
kopásra figyelmeztető kijelzőhöz nincs előkészítve
LPR 4669 Fékmunkahenger
22,2 mm, Öntöttvas, 10 X 1, 10 x 1
vagy a nagyméretű árucikkek szállítási díját nem tartalmazza