Kérjük, válassza ki amegfelelő járművet, hogy ellenőrizhessük a megfelelőséget
DELPHI ANS1015-12B1 NOx-érzékelő, karbamid befecskendezés
- Kábelhossz [mm]: 640
- A dugós csatlakozások száma: 6
- Menetméret: M20
- Csatlakozó ház forma: négyszögletes
- Cikkszám: ANS1015-12B1
- A mi árunk: 98 931 Ft
- Gyártó: DELPHI
- cikkszám EAN: 5012759603949
- Állapot: új
Az ár 27% áfát tartalmaz.
Az OE referencia szám(ok) kompatibilisek az eredeti alkatrészek számával:
NOx-érzékelő, karbamid befecskendezés DELPHI ANS1015-12B1 kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
| Autómodellek | Zafira C Tourer (P12); Opel Insignia A Country Tourer; Zafira C P12; Insignia Mk2 (A) Country Tourer (G09) |
| Motorok | 2.0 CDTi; 2.0 CDTi 4x4; 2.0 CDTI 4x4; 2.0 CDTI |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 130-170 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 96-125 kW |
| Gyártási év | 2011-2026 |
| Gyártói cikkszám | ANS1015-12B1 |
| OE alkatrészszám(ok) | 55598169 |
NOx-érzékelő, karbamid befecskendezés DELPHI ANS1015-12B1 : Vélemények és értékelés
Megvásárolta már ezt a terméket az AUTODOC-tól: DELPHI NOx-érzékelő, karbamid befecskendezés ANS1015-12B1?
A vásárlói vélemények és csillagok segítenek ügyfeleinknek többet megtudni egy termékről, és eldönteni, hogy érdemes-e megvásárolni azt. A csillagos értékelés kiszámításához egy összetett algoritmust használunk, amely figyelembe veszi, hogy a vélemény milyen régen készült, hogy a terméket ténylegesen megvásárolták-e az AUTODOC webáruházban, és hogy visszaküldték-e vagy sem.
Az "Ellenőrzött vásárlás" címke lehetővé teszi, hogy olyan vásárlók véleményeit találja meg, akik ténylegesen megvásárolták az adott terméket az AUTODOC online áruházban. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke azokra a véleményekre vonatkozik, amelyeket ugyanarról a fiókról vásároltak, ahonnan a véleményt beküldték. Az "Ellenőrzött vásárlás" címke nélküli véleményeket továbbra is fontosnak tartjuk, de nem tudjuk garantálni, hogy az ilyen véleményekben leírt tételeket az AUTODOC online boltban vásárolták."
Kérdések és válaszok
Konkrét kérdésével keressen minket itt!
Szeretne többet tudni a DELPHI NOx-érzékelő, karbamid befecskendezés termékről?
Olvassa el NOx-érzékelő, karbamid befecskendezés ANS101512B1 termékre vonatkozó GYAK részt és a vásárlói vélményeket!
Segítségre van szüksége? Kapcsolat
A megrendelés kiszállítása Magyarországra 44 000 Ft-t, 3150 Ft kiszállítás díj. 44 000 Ft ezren felüli megrendelésnél ingyenes a kiszállítás.
Utoljára megtekintett termékek
MANN-FILTER CU 23 001-2 Szűrő, utastér levegő
részecskeszűrő, 247 mm x 99 mm x 17 mm
vagy a nagyméretű árucikkek szállítási díját nem tartalmazza